Czarne elementy wykończeniowe w łazienkach dodają aranżacji charakteru. To odwrót od znanych wszystkim chromowanych baterii, przycisków spłukujących i deszczownic. Warto jednak pamiętać o tym, że decydując się na kolor czarny w łazience np. w postaci armatury, powinniśmy zachować konsekwencję i zaopatrzyć się również w kabinę z czarnymi profilami czy uzupełniający całość odpływ odprowadzający wodę w ciemnym odcieniu.

Nowy, w całości polskiej produkcji, odpływ liniowy Base-Low firmy Schedpol to długo wyczekiwany przez klientów element dopełniający czarne akcenty w łazience. Wykonany z anodowanego aluminium model, który zapewnia pełną odporność na korozję, posiada dużą wytrzymałość konstrukcyjną co oznacza, że  jest odporny na nacisk. Ponadto, dzięki zastosowaniu syfonu szybkoprzepływowego, który zdolny jest obracać się o  360°, możliwe jest sprawne odprowadzenie nawet 42l/min, a także czyszczenie mechaniczne.

Zestaw odpływu liniowego Base-Low jest zestawem kompletnym, co oznacza, że do jego zamontowania nie są wymagane żadne dodatkowe elementy. Wysokość całkowita odpływu jest niewielka, bo wynosi zaledwie 7cm. Dzięki temu z łatwością dopasuje się do rożnych sytuacji oraz wymagań montażowych. Pewność producenta co do jakości produktu przekłada się na 5-letnią gwarancję udzielaną na odpływ.

Czarny odpływ z oferty Schedpol posiada dwie maskownice. Plate można z łatwością zabudować płytkami, tworząc harmonijną przestrzeń pod prysznicem z niemal niewidocznym odpływem. Steel natomiast to minimalistyczna, w całości czarna maskownica z anodowanego aluminium, dzięki której element ten jest wyraźnie widoczny w przestrzeni prysznicowej i podkreśla stylistykę całej łazienki.

 

Cena promocyjna netto: od 550 zł

Cena promocyjna brutto: od 675,50 zł


Zobacz pomysły i porady na urządzenie domu